طراحی کاتالوگ حرفه ای،صنعتی، تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ حرفه ای،صنعتی، تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ به شکل خلاقانه می تواند نقش مستقیم بر فروش و یا توسعه برند شود. طراحی کاتالوگ حرفه ای فقط از عهده طراح حرفه ای و با تجربه بر می آید. تجربهطراح در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی بسیار مهم می باشد چرا که جایگاه محصول یا خدماتشما را در ذهن مخاطبین می شناسد. همچنین در طراحی کاتالوگ صنعتی باید توجه داشته باشید محصولات صنعتی یا خدمات بهتر از خود باید در طراحی نمایان شود تا تاثیر لازم را داشته باشد.

کاتالوگ فهرستی از کالا یا خدمات می باشد که در قالب کتاب ارائه می شود. کاتالوگ از اغلام بازاریابی،رابط بین تولید کننده و مصرف کننده باشد که می توان به عنوان یک بازاریاب فعال استفاده نمود. در معنای واقعی کاتالوگ طرز طریقه کار از یک دستگاه را نشان میدهد. 

راهنمای طراحی کاتالوگ ۲۰۱۸

طراحی کاتالوگ مواد غذایی: در کاتالوگ مواد غذایی باید از رنگ های گرم و اشتها آور استفاده نمود و همچنین استفاده از تصاویر با کیفیت بی تاثیر نیست.

طراحی کاتالوگ رنگ مو: در کاتالوگ رنگ مو که بیشتر مصرف کننده ها خانم هستند باید به رنگ و جنس کاتالوگ توجه نمود زیرا رنگی که در مانیتور مشاهده می کنید با رنگی که چاپ می شود ممکن است کمی متفاوت باشد.

طراحی کاتالوگ خلاقانه:  کاتالوگ خلاقانه می تواند در شکل و ابعاد های متنوع طراحی و چاپ شود که همه به خلاقیت طراح کاتالوگ بستگی دارد.

طراحی کاتالوگ تجهیزات پزشکی: اگر در نمونه کاتالوگ های طراحی شده مشاهده کنید بیشتر کاتالوگ های پزشکی با رنگ های آرام (آبی) طراحی و چاپ شده است چرا که استفاده از رنگ های جیغ و زننده برای این کار مناسب نمی باشد.

طراحی کاتالوگ پوشاک:عکس با کیفیت مهم ترین عنصر در کاتالوگ پوشاک می باشد که اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا که یک عکس خوب تاثیر چند برابر از متون نتیجه بخش است.

طراحی کاتالوگ صنایع دستی: می توان از پوشش UV برای برجسته کردن آثار صنایع دستی استفاده نمود. با این روش مخاطب می تواند با لمس کردن محصولات را زیر دستان خود حس کند.

طراحی کاتالوگ مبلمان: کاتالوگ مبلمان همانند کاتالوگ لباس و پوشاک عکس محور می باشد. چرا که مبلمان ار نظر محتوایی نمی تواند درست معرفی شود بلکه با یک تصویر می تواند پیام اصلی (زیبایی، خاص بودن، رنگ، نوع، اندازه و دیگر موارد) را برساند.

طراحی کاتالوگ دکوراسیون: این کاتالوگ باید توسط طراح با تجربه و خلاق طراحی شود چرا که ترکیب بندی و رعایت هارمونی رنگ بسیار مهم بوده و اگر درست انجام نشود ممکن است نه تنها باعث رشد کسب و کار نشود و آسیب جدی به کسب و کار شما وارد کند.

طراحی کاتالوگ طلا و جواهر: نکاتی که در این کاتالوگ مؤثر است استفاده از کاغذ مرغوب و چاپ با کیفیت است. چرا که هر چقدر که طراحی کاتالوگ و محتوای کاتالوگ عالی باشد این موارد رعایت نشود می تواند زیان بار باشد.

طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی در کسب و کارهای صنعتی و عظیم یکی از بهترین شیوه های است که میتواند پیچیدگی محصول یا ماشین آلات بزرگ و حتی خدمات و کاربردهای آن را به وضوح به مخاطبین نمایش دهد. این مسئولیت را می توانید با خیالی آسوده به دستان توانمند کانون تبلیغاتی زد یونیورس بسپارید. گروه گرافیک و ویراستاری ما کیفیتی در خور محصول شما را در دید همگان به نمایش می گذارد.

طراحان چیره دست کاتالوگ صنعتی زد یونیورس طرح با توضیحاتی ملموس سختی محصول شما را در نظر مشتریان آسان جلوه می دهد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رایانه ای شدن ارتباط بین کسب و کارهای تجاری و مشتریان هنوز هم کاتالوگ ها و بروشورها جایگاه خود را نزد مخاطبان حفظ کرده اند. این امر به این علت است که کاتالوگ صنعتی اگر کارآمد طراحی شده باشد، تجسمی لمس کردنی برای مخاطب مورد نظر ایجاد می نماید، به گونه ای که با تماشای یک یا دو تصویر از محصول صنعتی و بیان توضیحاتی کارآمد و مناسب، بیننده به درک مناسبی از نوع محصول و ویژگی های آن خواهد رسید.

یکی از مهم ترین موارد  که در طراحی کاتالوگ صنعتی می بایست به آن دقت نمود، تاثیری است که عکسی با کیفیت و مناسب از محصول شما در ذهن فرد خواهد گذاشت و بسیار بیشتر از توضیحات نوشتاری شما، مخاطب را جلب می نماید. از سوی دیگر می بایست خاطر نشان کرد عکس هایی که با دوربین های معمولی گرفته می شود و حتی با کیفیت ترین عکس هایی که از اینترنت دانلود می شود، به هنگام چاپ کیفیت تماشا شده ی اولیه را ندارند، از این رو پیشنهاد می گردد برای تصاویری که در طراحی کاتالوگ صنعتی خود به نمایش خواهید گذاشت، از تیم عکاسی صنعتی حرفه ای بهره بگیرید.

 تیم عکاسی صنعتی حرفه ای با تجهیزات پیشرفته و دوربین های با کیفیت و اعمال تکنیک هایی ویژه و توجه به زاویه های عکسبرداری، تصویری گویا و خیره کننده از محصول صنعتی شما به تصویر خواهد کشید. در طراحی متون نوشتاری که برای توضیح راجع به تصویر محصول درج می شوند، می بایست شفاف، جامع و خلاصه باشند. بعد از تهیه عکس صنعتی حرفه ای از محصولتان و تهیه متون نوشتاری متناسب، هنر گرافیستی است که چگونه تصاویر و متن ها و طرح روی جلد شما را با ترکیب بندی خارق العاده ای بر روی صفحات کاتالوگ شما به تصویر بکشد. تیم خلاق و برجسته زد یونیورس با هارمونی رنگ ها و ایده پردازی بی نظیری، صفحه آرایی کاتالوگ شما را به گونه ای طراحی می نماید که مخاطب از ورق زدن آن لذت میبرد و به هنگام تماشای جلد کاتالوگ و باز کردن آن، همچنان راغب به مطالعه و تماشای دیگر تصاویر موجود باشد و به خوبی با محصول صنعتی شما آشنا شوند.

طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه ای بی شک مستلزم تیم خبره ای از گرافیست هایی مجرب می باشد که آشنایی با صنعت چاپ دارند و اشراف کامل به رنگ های به کار رفته شده، کادر بندی و حاشیه طراحی خود دارند تا خروجی با کیفیتی به هنگام چاپ حاصل شود. جهت طراحی حرفه ای کاتالوگ می بایست بسیاری موارد مهم را رعایت نمود. از جمله این موارد این است که قبل از شروع طراحی کاتالوگ می بایست اطلاعاتی جمع آوری شود و به گونه ای کاملا کارساز و موثر، اطلاعات گردآوری شده را در طراحی کاتالوگ به کار گرفت. از جمله این اطلاعاتی که در طراحی کاتالوگ کمک شایانی می نماید، آگاهی از رنگ سازمانی مخاطبان مورد هدف و علایق و سلایق آنها می باشد. از دیگر فاکتور هایی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای استفاده می شود.

از دیگر فاکتورهایی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای بسیار الزامی محسوب می گردد، وجود تصاویری به همراه متن مورد نظر می باشد. تصاویر محصول با کیفیتی بالا آن هم با نمایی نزدیک جلوه بسیار چشمگیری ایجاد می نماید و پیشنهاد می گردد تصویر مورد نظر خود را در دو صفحه کامل یا حداقل یک صفحه کامل بیندازید. از دیگر عواملی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای در جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار است، محتوا و توضیحات قوی می باشد. توضیحاتی که راجع به محصول یا خدمات ارائه می دهید، می بایست خلاصه، مفید و کامل باشد. به نوع فونت و سایز ها می بایست دقت ویژه ای اعمال گردد و تنوع سایز از دو یا سه مورد بیشتر نباشد زیرا از شکیل بودن کار می کاهد.

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی اهمیت کاربردی ویژه ای در حیطه ی تبلیغات و بازاریابی دارد. از جمله موثرترین نوع تبلیغات جهت جذب مشتری، بهره جستن از قوه ی بصری افراد است که چطور با هارمونی رنگ ها و عکس های برگزیده و محتوای نوشتاری ملموس، در تجسم کیفیت واقعی کالا یا خدمات شما در ذهن بینده، تصور بی نظیری خلق کند که این لزوم با تیم خبره کاتالوگ تبلیغاتی زد یونیورس مرتفع می گردد.

چه بسا معرفی کالا یا خدمات شما در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی بی همتا، الهام بخش مخاطبین باشد و در خاطره ی ذهنی فرد نقش ببندد و مشتری ارتباطی احساسی با محصول شما برقرار کند که همچین تاثیری بی شک موجب می گردد تا میزان مشتری های وفادار شما دوچندان شود. کانون تبلیغاتی زد یونیورس این افتخار را دارد که شما را در این کامیابی همراهی کند و ایده هایی ناب جهت طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و طراحی کاتالوگ صنعتی شما ارائه دهد. در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی یکی از اساسی ترین مواردی که در مرحله ی نخست باید به آن توجه نمود، شناسایی جامعه مخاطبین است که توسط این آگهی می بایست تحت تاثیر قرار بگیرند.

ایده پردازی و خلاقیت سهم بیشتری در جذب مخاطب ایفا می نماید. از این رو هنر طراح در خلق تصویر گرافیک یا جمله ای قافیه دار و تبلیغاتی می تواند نقش بسیار موثری در به یاد ماندنی شدن برند کالای شما در خاطر مخاطب ایجاد نماید. رنگ بندی های استفاده شده، چینش و صفحه آرایی جذاب، هارمونی و ارتباط مناسب رنگ ها در صفحات پشت هم از جمله مواردی است که در تمایل خواننده به ادامه مطلب کمک شایانی می نماید.

 به تصاویر و عکس هایی که داخل صفحات کاتالوگ قرار داده می شود، بی اندازه دقت کرد. تصاویر و عکس ها چنانچه زیر نظر تیم حرفه ای عکاسی انجام شود، تاثیر شگرفی در انگیزه و تمایل فرد برای خرید کالا ایجاد می نماید که با هزاران جمله هم نمیتوان همچین تاثیری را در زمان اندک بر روی یک فرد گذاشت. از این رو پیشنهاد می گردد از عکاسی صنعتی برای تصاویری از کالای خود در صفحات کاتالوگ استفاده نمایید.

 به متون و نوشتاری که برای توضیحات ارائه می شود، می بایست دقت ویژه ای اعمال گردد. توضیحاتی که راجع به کالا ارائه می دهید، می بایست کاملا دقیق و بیانگر ویژگی های محصول تان باشد و هیچگونه ابهامی در فهم مطلب ایجاد نگردد. از دیگر موارد  که در متن باید به آن توجه نمود، سایز و فونت های مورد استفاده می باشد که ترجیحا برای عناوین از سایز بزرگتر و برای متن از سایز متوسط بهره بگیرید.

 شما در هر تجارتی که مشغول به کار هستید، برای معرفی کالا یا خدمات برند سازمانی خود می توانید از طریق طراحی کاتالوگ تبلیغاتی، مخاطبان مورد نظرتان را از مزیت کالای خود نسبت به سایر رقبا آگاه نمایید.  کانون تبلیغاتی زد یونیورس با کادری خلاق و مجرب در حیطه طراحی و کادری متخصص در زمینه ی چاپ ، تمامی خدمات طراحی شما را از آغازین مرحله تا پایانی ترین مرحله آن که چاپ است را با جلوه ای اعجاب انگیز تقدیم حضور تان می نماید.

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، بسیار روش کارآمد و موثری می باشد. بسته به نوع محصول و یا خدمات شما پیشنهادی به شما ارائه می شود، از این جهت که کاتالوگ برای شما کافی است یا بروشور و یا طراحی کاتالوگ و بروشور هر دو تاثیر بسزایی خواهند داشت. اگر کسب و کار شما خدمات ارائه می دهد و یا کالای مصرفی ارائه می کند و نیاز به توضیحات نوشتاری بیشتری دارد بروشور میتواند بسیار موثر واقع شود و از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه است. چنانچه در تجارت شما تصویر کالا از اهمیت بالایی برخوردار باشد، طراحی کاتالوگ میتواند بسیار مفید واقع شود زیرا که کیفیت عکس ها و تصاویر در کاتالوگ به خوبی نمایش داده میشود، البته جلوه ی عکس در کارهای چاپی زمانی که از عکاسی صنعتی حرفه ای بهره گرفته باشید، بسیار چشمگیر خواهد بود. در صورتی که شرکت شما شامل تعداد زیادی خدمات و یا چندین کالا باشد، عنوان کردن فهرست وار آنها و به ترتیب توضیح هر کدام در کنار عکس مرتبط خیلی منظم تر و کارا تر خواهد بود که این هدف از طریق طراحی کاتالوگ و بروشور احراز خواهد شد. طراحی کاتالوگ و بروشور در ابعاد و طرح های گوناگونی ارائه می شود. بروشور ها به صورت ۳لت یا هفت لت و به حالت آکاردئون قابل ارائه می باشد ولی کاتالوگ ها معمولا در صفحات بیشتری ارائه می شوند. بی گمان مهمترین عنصری که در طراحی کاتالوگ و بروشور بیننده را به وجد می آورد، تصاویری است که از محصول تان در صفحات کاتالوگ یا بروشور شما به نمایش گذاشته می شود. مهمترین نکته ای که در شروع طراحی کاتالوگ و بروشور می بایست در نظر داشت، این است که گروه مخاطبان مورد نظر را به خوبی شناسایی نماییم و با توجه به سبک و سیاق آنها، طراحی را آغاز نماییم. در طراحی کاتالوگ و بروشور بهتر است هماهنگی بین رنگ سازمانی و رنگ بندی صفحات کاتالوگ مخصوصا جلد اول آن وجود داشته باشد. در جلد اول کاتالوگ می بایست سنخیتی با محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، وجود داشته باشد. تناسب میان رنگ بندی های هر صفحه در طراحی کاتالوگ و بروشور، انگیزه تماشاچی را برای مطالعه ی ادامه مطلب دوچندان می نماید. فونت ها در متن نوشتاری طراحی کاتالوگ و بروشور با سایز های بزرگ و متوسط می توانند توجه خواننده را به عناوین جلب نمایند. طراحان این مجموعه با کادری مجرب با خلق ایده های نو، معرفی محصول یا خدمات شما را با کیفیتی در خور برند تجاری تان، ارائه می دهد.

تفاوت بروشور و کاتالوگ

تفاوت بروشور و کاتالوگ در نگاه اول در ساختار آنان می باشد. شکل بروشور در کل یک صفحه می باشد که به صورت آکاردئونی تا شده است و معمولا بروشور هفت لتی به آن گفته می شود. البته اگر مطالب شما کم باشد می توان آن را به صورت بروشور سه لتی ارائه داد. جنس کاغذ کاتالوگ معمولا گلاسه است و خدمات پس از چاپ از روکش سلفون، یووی و غیره در آن قابل انجام است. بروشور معمولا برای خدمات و مواردی که نیاز به تصویر ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که تصاویر موجود در کاتالوگ چنانچه از عکاسی صنعتی بهره گرفته شده باشد، کیفیت بالایی خواهد داشت که این کیفیت در بروشور به دلیل جنس کاغذ مربوطه حاصل نخواهد شد. از سوی دیگر هزینه طراحی بروشور و چاپ آن کمتر از هزینه کاتالوگ و چاپ آن می باشد. چنانچه محصولات یا خدمات شما در چندین گروه و انواع مختلفی باشد بهتر است از کاتالوگ استفاده کنید و موارد توضیحاتی خود را به همراه تصویر مربوطه آن به نمایش بگذارید. از دیگر تفاوت کاتالوگ و بروشور می توان به سایز و ابعاد آن اشاره کرد. معمولا سایز بروشور کوچکتر از کاتالوگ می باشد. بروشور در سایزهای ۱۱*۱۷ ، ۸٫۵*۱۴ ، ۸٫۵*۱۱ ، ۵٫۵*۸٫۵ ، ۳٫۵*۸٫۵ و مواردی از این دست قابل ارائه می باشد و معمولا به صورت تاشده و یا منگنه دار است. سایزهای مورد استفاده برای کاتالوگ معمولا A4، A5 و سایز هایی از این دست می باشد. از دیگر تفاوت های کاتالوگ و بروشور می توان به گرماژ مورد استفاده در کاغذ آنها اشاره کرد. برای چاپ کاتالوگ از گرماژ بالایی برای کاغذ استفاده می گردد و به همین خاطر قطورتر و ضخیم تر می باشد ولی برای بروشور از گرماژ پایین تری از کاغذ مورد استفاده می گردد و به همین علت است که نازک تر می باشد.

شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ

شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ بسیاری در بازار موجود می باشد که البته مجموعه ای که بتوان در آن کار صفر تا صد طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ و عکاسی صنعتی مرتبط را انجام داد، کمیاب است. کانون تبلیغاتی زد یونیورس با گرافیست هایی خلاق در حیطه طراحی و تیمی مجرب در زمینه عکاسی و کادری متخصص در حیطه چاپ به عنوان برجسته ترین شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ شناخته شده است. یکی از خدماتی که این مجموعه ارائه می کند طراحی کاتالوگ رایگان برای سازمان های خیریه می باشد. این مجموعه طراحی کاتالوگ ارزان قیمت را در دوره هایی که فروش ویژه و تخفیف های استثنایی ارائه می شود، تقدیم می نماید. قطع کاتالوگ در انواع مختلفی مانند رقعی، وزیری، جیبی، بغدادی، رحلی، بازو بندی، بیاضی، سلطانی ، خشتی ، جانماز، نیم ربعی، حمایلی وجود دارد که در سایزهای متفاوتی مانند ۲۰*۱۳ ، ۲۶*۲۰ ، ۱۱*۱۶٫۵ ، ۱۲*۶ ، ۱۵*۲۱ ، ۲۵*۳۵ ، ۲۰*۳۰ ، ۳۴*۲۲ ، ۱۵*۲۱ ،  ۱۷*۹ ، ۱۸*۱۰ و مواردی از این دست ارائه می شود. قطع کاتالوگ چنانچه وزیری باشد از ابعاد ۲۰*۱۳ تا ۲۶*۲۰ متغیر می باشد. توضیحات : زد یونیورس افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای و عکاسی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. قطع خشتی نیز از قدیمی ترین قطع های مورد استفاده می باشد که عرض و طول آن با یکدیگر برابر خواهد بود، که معمولا برای کتاب های کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. قطع جیبی که به آن قطع بغلی نیز می گویند ، ابعاد تقریبی آن ۵*۷ می باشد. قطع بیاض یا بیاضی که از جهت طول آن باز و بسته شده، شیرازه هایی در سمت عرض آن قرار می گیرد که در میان نسخه نویسان و کتاب سازان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه زد یونیورس با استعداد هایی درخشان در زمینه طراحی گرافیکی، موثرترین شیوه ی تبلیغاتی را به کار می گیرد تا برند تجاری شما نزد اکثریت مردم محبوب گردد و مورد توجه شایانی قرار گیرد که این امر بی شک موجب افزایش فروش شما خواهد شد.

امتیاز دادن
لطفا به این مطلب رای بدهید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
تماس با ما ۹ تا ۲۱
موقیعت ما