طراحی وب سایت.

چرا طراحی سایت زهابی

شرکت زهابی تیم متشکل ۲۰ نفراز توسعه دهنگان و طراحان وب سایت است که توجه ویژه ای بر جنبه های توسعه UX دارند سایت زد یونیورس در سال ۷۸ بصورت منسجم کار خود را در تهران و شهرستان ها آغاز نمود. خوشبختانه در این زمان اندک وب سایت های طراحی شده توسط زهابی توانسته در خدمات رسانی به مشتریان به نحو احسن عمل نماید.

ما آماده ارائه راه حل های خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست . طراحی وبسایت و توسعه نرم افزار های تحت وب تخصص ماست.

شرکت طراحی سایت زهابی نیز بعنوان یکی از شرکتهای موفق طراحی وب سایت در ایران محسوب میشوند .
شرکت های طراحی وبسایت در ایران بدلیل عدم انسجام و مدیریت یکپارچه از الگوریتم اجرائی و خط مشی مشترکی بهرمند نیستند از همین رو هر یک از شرکتهای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در ایران مطابق با سلیقه مدیریتی خود ارئه خدمات می نمایند .
در بازار بسیار نابسامان صنف طراحان وبسایت ، شاید یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که بتوان باعث اعتماد به کیفیت کار پیمانکار شد مستندات و مدارک رسمی می باشد زیرا که شرکت طراحی سایت برای دریافت این مدارک از فیلترینگ های خاص و سخت گیرانه دولتی می بایست عبور کند و برای داوری و دادرسی عملکرد پیمانکار در مقابل پروژه کارفرما نیز یک منبع ذی صلاح دولتی پاسخگو خواهد بود .